Kırmadan Su Kaçağı Bulma

İstanbul-Su-Kacagi-Tespiti-FirmasiKırmadan Su Kaçağı Bulma,             Noktasal su kaçağı tespiti yapan firmalar arasında Dilsizoğlu  tesisat tüm İstanbul geneli gezici ekipmanlarıyla ve tam teknoloji cihazlarımızla su kaçağını noktasal olarak tespit ediyoruz ve anında onarımını yapabiliyoruz. Dairenizi su kaçağını bulurum diyen her ustaya kırdırmayı düşünmeyin. Çünkü kırıp dökerek su kaçağı bulunmaz, tesisat sıcak ve soğuk su tesisatı olarak ikiye ayrılır.

Yani dairenin birçok yerinden tesisat geçmektedir. Onun için kırılacak  yeri tam olarak tahmin edemezsiniz.Bu konuda nokta tespiti yaptırmanız garantili ve hasarsız olacaktır. Bu konuda uzman firmalar seçmeniz gerekmektedir. Her işte olduğu gibi bu sektörde işini iyi yapamayan seyyar tesisatçılarda vardır. Onun için biraz dikkat edilirse bunları eleyebilirsiniz.

Dilsizoğlu tesisat olarak tüm İstanbul geneli hizmet alabileceğiniz su kaçağı tespiti yapabilen, uzun yıllar sektörde ismi geçen kurumsal firmalar arasında yer almıştır.

Firma tarafından yapılan onarımlar bir yıl evraklı ve faturalı olarak garanti kapsamındadır. Evinizde ya da dairenizde yapılan işlemler, dairenin temiz su tesisatını basınç sabitleme işlemiyle test eder, basınç düşme görüldüğünde kaçak olduğu anlamına geldiği için dinleme cihazlarıyla su kaçağını noktasal olarak aramaya başlanır, tek seramik altında noktasal tespit yapılıp hemen onarımı yapılır. Su-Kacagi-Bulma-CihaziKırmadan su kaçağı bulma hizmeti hasarsız olarak yapılmaktadır. Kameralı arıza tespiti, atık su giderleriyle alakalı tıkanıklık, su birikintisi çatlar, deforme olmuş tüm Plastik Boru giderlerinde kamera tespiti yapılmaktadır.

Boru içini gözlemleyerek hatayı buluyoruz, hasarsız arıza tespiti sizi günlerce ustalarla uğraşmaktan kurtarır ve paranızı boşa atmamış olursunuz. Kendi bünyemizde su kaçağı tespiti ve onarımı yapabilen Dilsizoğlu tesisat deforme olmuş tesisat ve ek parçalarınızı cihazlar yardımıyla kısa sürede onarabilen uzman kadroya sahiptir.

Binlerce müşterisi olan firmamız öncelikle müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Onun için yaptığımız işin sorumluluğunu biliyoruz. Onun için hatasız arıza tespiti yapmaktayız. Tesisat sorunlarınızı büyütmeyin, alt komşunuza damlayan sular sizi korkutmasın, komşunuzla münakaşa etmeyin, kırıp dökmeden önce noktasal su kaçağı tespit firmalarından yardım alın. İşiniz hızlı ve az hasarlı olsun. Temiz su tespiti ve onarımı yaklaşık bir saat sürmektedir.

Birinci kaçağı onardıktan sonra ikinci ve üçüncü kaçağın olup olmadığının mutlaka test edilmesi gerekmektedir. Garantili onarımlarda alt komşunuza sızıntı yapan suyun mutlaka kesilmesi gerekmektedir.