Fatih Su Kaçağı Bulma

SU KAÇAĞI BULMA FATİH

Su tesisat sektöründe tek lider firma olan; DİLSİZOGLU TESİSAT firmamız sahip olduğu teknoloji ve profesyonel teknikerleri ile başarılarına başarı eklemeye hızla devam ediyor.Alanında uzman eğitimli teknikerlerinden oluşan profesyonel kadromuz Fatih su kaçağı bulma hizmetinde son teknolojik cihazlar kullanmaktadırlar. Dilsizoglu tesisat firmamızın ilkesi su kaçaklarının kaynaklanan bölgeyi noktasal tespit ederek,minimum hasarla onarmaktır.Su kaçağı başta olmak üzere bütün su tesisat problemleri için Dilsizoglu tesisat firmamızla iletişime geçerek yardım ve destek alabilirsiniz.

İster daire, ister işyeri,ister ofis,ister alışveriş veyahut lokanta olsun su tesisatının olduğu her yaşam alanında yaşanan su kaçakları önlem alınmaz ise oldukça can sıkıcı problem olabilmektedir.Su saatiniz kapalı olmasına rağmen dönmeye devam ediyor ise,yüksek gelen su faturalarınız varsa gizli su tesisatınızda su kaçağı olasılığı oldukça yüksektir.Alt komşunun tavanından görülen damla,sararma,küflenme,su sızmaları duvarlarda renk değişimleri,kötü koku ve kanalizasyon böceklerinin çoğalması var ise kesinlikle su tesisatınızda su kaçağı yaşıyorsunuzdur.Derhal alanında uzman firmalar ile çalışmanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

Su Kaçakları İtina İle Onarım Yapılır

Dilsizoglu tesisat firmamızın sahip olduğu en son teknolojik cihazları ile su kaçağı bulma artık hiç problem değil.Su kaçağı bulma hizmeti verilirken kullanılan cihazlar,suyun sızarak ilerlediği yeri kamera yardımıyla göstermektir.Kısaca size cihazlarımızı anlatmak tanıtmak isteriz:

AKUSTİK DİNLEME CİHAZI:Genellikle su kaçaklarını bulma hizmetinde en çok kullandığımız cihazımızdır. İster sıcak,ister soğuk su tesisatı olsun bütün su tesisatını dikkatlice dinleyerek en küçük su sızma sesini tespit ederek su kaçağının yerini noktasal olarak gösteren en hassas cihazımızdır.

TERMAL KAMERA CİHAZI :Kombi ve kalorifer tesisatının yani sıcak su tesisatında bulunan su kaçaklarını bulmada kullanılır.Termal kamera ile sıcak su tesisatının yeri belirlendikten sonra akustik dinleme cihazı ile noktasal olarak su kaçağını bulmamıza yardım eder.

KAMERALI GÖRÜNTÜLEME CİHAZI:Atık suların boşaltım yapılması için kurulmuş pis su tesisatı yani pimaşlar da oluşan su kaçaklarının bulunması bu cihaz olmadan oldukça zordur. Pimaş hattına elle yolladığımız kameranın dışarıdaki ekranına pis su tesisatında oluşan kırılma,çatlama veya tıkanmaları rahatlıkla görebilmekteyiz.

Eskiden kalma yöntemleri rafa kaldıran Dilsizoglu tesisat firmamızın sahip olduğu bu teknoloji ile su kaçaklarını bulma ve onarma artık kabus olmaktan çıkıyor.Cihaz olmadan su kaçağı bulma hizmetini vermek oldukça zordur.Su kaçağının belirtileri doğrultularında duvarlarınız, parkeleriniz , fayanslarınız veya mozaiklerinizi kırmaktan başka çare yok gibidir.Bu kırım işlemli su kaçağını bulana kadar boylu boyunca devam ederken yaşam alanlarınızın görüntüsü bir anda değişerek ortalık toz toprakla dolarak inşaat alanına döner. Dilsizoglu tesisat firmamız sizi su kaçağı sorunlarını çözümsüz problem olmaktan çıkararak kısa yaşamınızı zora sokmadan, minimum zararla onarımlarınızı 15 dakika gibi kısa sürede çözüyor.Su kaçağı başta olmak üzere bütün su tesisat sorunlarınız için Dilsizoglu tesisat firmamızı arayarak yardım ve destek alabilirsiniz.Size sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin ayrıcalıklarından neden sizde faydalanmayasınız ki ? Detaylı bilgi için bizimle İLETİŞİME geçiniz.

İLETİŞİM
Bizi Aramak için TIKLAYIN