İstanbul Kanal Açma

      KANAL AÇMA

Daire ve işyerlerimiz de ki atık suların boşaltılmasını yapan su tesisat hattı olan pimaşlar da zaman içerisinde tıkanmalara neden olur. Pimaş hatlarına atılan yabancı cisimlerin birikmesi ile birlikte tıkanmalar olurken pis sular pimaşlardan atılamaz. Pimaş tıkanmalarına neden olan diğer unsur ise bina kurulum aşamasında iken inşaat malzemelerin pimaşlara atılarak pimaş hatlarında birikmelerine sebep olması bu yüzden de suyun akışını engellemesidir.Bu gibi durumlar pimaş hatlarında tıkanmalara sebebiyet verirken oldukça sıkıcı bir durum olmaktadır.

Tıkanmış pimaş hatları sağlığımıza vereceği zararların en tehlikelisi mikroplardır.Tıkanmış pimaş hatları mikropların üremesi için son derece elverişli yerlerdir.Bu mikroplar ailemizin sağlığını birebir tehdit ederken ayrıca kanalizasyon böceklerinin de çoğalmasına sebebiyet verir.Tıkanmış pimaş hatlarında oluşan geri tepme dediğimiz olay yani pis suyun taşması ile bu mikropların evimize dağılmasına neden olurlar.Tıkanmış pimaş hatlarındaki sorunu gidermek için profesyonel kişilerle ve özel cihazlarla mümkündür.Kanal açma cihazı ile yapılan çalışmalarda kırım yöntemine gidilecektir ve bu uygulama sizin aile bütçenizde açık çıkmasına ve sizin zaman kaybınıza neden olacaktır.Bu kırım işlemi sırasında akmalar,taşmaların yanında çuval çuval moloz ve mikroplarla dolu pis suyun geri çıkmasına neden olacaktır.

Kanal Açma İşleminde Dikkat Edilecek Hususlar

Bilmelisiniz ki kanal açma uygulaması profesyonel teknikerler tarafından özel makinelerle bir iki saat gibi kısa süre de çözüme ulaşabilirken, tecrübesiz özel makinesi olmayan kişiler tarafından yapılırsa sağlığınızı tehdit eder.

Pis suların bulunduğu pimaş hatları tuvaletlerden kanala kadar uzanan borulardır. Pimaş hatlarının tıkanması atık suların boşaltılamaması,taşması olarak kendini belli eder.Alt katın tavanından su damlamaları,su sızmaları,renk değişimleri,kanalizasyon böceklerin çoğalması,kötü koku,atık suların geri tepmesi gibi belirtileri gösterir.Tıkalı pimaş hatlarında oluşan kötü koku ve görünümünden kurtulabilmenin tek yolu kanal açmadır. Pimaş hatlarındaki tıkanmalar sizin ve ailenizin sağlığını tehlikeye atar.

Pimaş açma işleminde kullanılan makineler sayesinde taşma ve akma olmadan kırıma gerek kalmadan tıkalı pimaşları açabilmektedir. Dilsizoglu tesisat firmamız İstanbul’un iki yakasına uzun zamandır hizmet vermektedir. Dilsizoglu tesisat firmamızın sahip olduğu teknoloji ve firmamızın bünyesindeki eğitimli teknikerlerimiz çok kısa sürede pimaş hatlarını açarak siz değerli müşterilerimize teslim ederler.Kanal açma makinesi olarak adlandırılan makineler sayesinde pimaş hatlarını kırmadan dökmeden tespit edebilmekteyiz. Pimaşlardaki tıkanıklıkları açmak için özel makinelere ihtiyaç vardır.

Kanal Açma Bizimle Çok Kolay

Makine olmadan tıkanıklığa neden olan nesneyi görmemiz mümkün değildir.Makine kullanmadan açılmaya çalışılan pimaş borularda tıkanıklığın boyutunu göremediğimiz için tıkanıklığın tam açılıp açılmadığını görmemiz mümkün değildir. Pimaşlarda oluşan öbekleşmiş tıkanıklık bir çok noktada olabiliyor iken kameralı kanal açma makinesi olmadan bunları kontrol etmemiz mümkün değildir.Kanal açma makinesi ile öbekler tespit edilirken pimaş hatlarının kontrolü de yapılabilmektedir.Tıkanıklık açma sırasında kullanılan bu makineler sayesinde sağlığımız tehdit edebilecek logar suyunun dışarı taşması yerine giderlerden boşaltılmasını sağlar.Kontrolleri yapılmış pimaş hatların 10 gün süre sonra yeniden tıkanmayacağından emin olarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir.Tıkanmaya neden olan madde yağlanmadan kaynaklanıyor ise yağlar temizlenmelidir aksi takdir de yine tıkanmaya sebep olacaktır. Pimaş hatlarında tıkanmanın neden kaynaklandığını bilmek tıkanıklık açma hizmeti uygulamasında sorunu ortadan kaldırmak için önemlidir.Bu yüzdendir ki özel cihazlar olmadan pimaş  tıkanıklığını gidermek mümkün değildir. Pimaş tıkanıklığının giderilmesinde kanal açma makinelerinin yanında birde dikkat edilmesi gereken konu bu makineler kullanabilen profesyonel kişilerin olması. Pimaş tıkanıklıklarında meydana gelen tıkanmalarda ki unsurun bilinmesi yanında dikkat edilmesi gereken tıkanıklık açma hizmeti uygulanırken tıkanıklığın iyice giderilmesi sonucun geçici değil kalıcı olmasını sağlayacaktır.

İlerleyen zaman içerisinde sık ve yanlış kullanımından dolayı pimaş hatlarında görülen tıkanmaları Dilsizoglu tesisat firmamız sahip olduğu özel makineleri ve bunları kullanabilen profesyonel teknikerleri siz değerli müşterilerimize geçici değil kalıcı çözümler sunmaktadır. Pimaş tıkanıklığını hizmetinde hedefimiz pimaş hatlarını kırmadan tıkanmaya neden olan nesneyi belirlemek ve tıkanmayı kırmadan gidermektir. Pimaş hatlarındaki tıkanmaları gidermek için Avrupa’dan ithal ettiğimiz özel cihazlarımız ile siz değerli müşterilerimize kırmadan tıkanıklık açma hizmetini vermekteyiz. Dilsizoglu tesisat firması olarak pimaş hatlarındaki problemlerinizi tespit etmeye ve çözmeye başlıyoruz.

Daire ve işyerlerinizde meydana gelen kötü koku,kötü görüntülerden kurtulmanız sahip olduğumuz özel cihazlarımızla bir iki saat gibi bir zaman diliminde mümkün hale geliyor.Sahip olduğumuz teknoloji ve kullandığımız teknikler ile kırmadan dökmeden sizi pimaş tıkanıklığından kurtarırken yaşam alanlarınızı eskisi gibi aktif bir halde teslim ediyoruz.Bu hizmeti kameralı kanal açma cihazımız ile sorunsuz kısa sürede yapıyoruz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle İLETİŞİME geçiniz.

İLETİŞİM
Bizi Aramak için TIKLAYIN