İstanbul ‘ un Tüm İlçeleri Dilsizoğlu Tesisat

İstanbul ‘ un Tüm İlçeleri Dilsizoğlu Tesisat

Dilsizoğlu Tesisat olarak uzun süredir İstanbul ‘ un tüm ilçelerinde sizlere hizmet vermek için 7/24 Haftanın her günü çalışıyoruz. Evinizde yada iş yerinizde yaşadığınız tüm su tesisatı , su kaçağı gibi sorunlara hızlı ve profesyonel ekiplerimiz ile en kısa sürede müdahale ediyoruz.

İstanbul ‘ un önde gelen firmalarından bir tanesi olmaktan gurur duyuyoruz. Bulunduğunuz konuma en yakın yerdeki, İşinde Profesyonel olan ekip arkadaşlarımızı yönlendirerek sizlere hızlı hizmet veriyoruz.

Bize Sitemizde yazan numaradan ulaştığınız anda adınıza bir arıza tespit kaydı açarak size en yakın ustamızı gönderiyoruz. Ustalarımız en kısa sürede yanınıza geliyor. Su kaçağının Tespiti için kullanmış olduğumuz kameralı cihazlarımız var. Bunlar profesyonel termal kameralar ustalarımız bu termal kameralar ile su kaçağının yerini tespit ediyor.

Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında farklı farklı ekiplerimiz günün her saati hazır bir şekilde sizlere hizmet vermek için bekliyorlar. Anadolu yakası su kaçağı ve tespiti için Avrupa yakasından bir ekibin gelmesini beklemenize gerek yok. Tabi ki aynı şey Avrupa yakasında oturanlar içinde geçerli. Başta söylediğimiz gibi işimizi severek yapıyoruz. Güler yüzlü ustalarımız ve işini severek yapan bir ekibimiz var.

Sadece su kaçağı tespiti yapmıyoruz. Su kaçağını tespit ediyor onarımını yapıyoruz. Tıkanmış Lavaboları açıyoruz. Aslında Hizmetlerimizi Sıralasam daha İyi olacak sanırım.

İstanbul Su Tesisatı
İstanbul Sıhhı Tesisat
İstanbul Su Kaçağı Bulma
İstanbul Su Kaçağı Yerini Tespit Etme
İstanbul Su Kaçağı Tamiri
İstanbul Lavabo Tıkanıklığı Açma
İstanbul Boru Tıkanıklığı Açma
İstanbul Petek Temizliği
İstanbul Koku Tespiti
İstanbul Kombi Su Tesisatı
İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma
İstanbul Robotla Kanalizasyon Açma
İstanbul Banyo mutfak Tesisatı

Su Kaçağının Belirtileri nelerdir ?

  • Dairenizde bütün musluklar kapalıyken sayaç dönüyorsa bilin ki temiz su kaçağı vardır.
  • Dairenizde ara ara su kaçağı meydana geliyorsa bu gider borularında kaçak olduğuna işarettir.
  • Kombinin suyu devamlı eksiliyor ve duvarlarda rutubet parkelerde şişme yapıyorsa kalorifer borularında ufak bir sızıntı var demektir. Eğer kombi suyu 2 veya 3 saatte tamamen boşalırsa cihaz yardımı ile kaçağın noktasal yeri tespit edilir. 4 saat üzerinde bir düşüş varsa kimyasal ile hiçbir yer kırılmadan probleminizi çözebiliriz.
  • Alt katın tavanında sarartı var ve arada bir damla düşüyorsa sıcak su tesisat borularında kaçak olabilir.
  • Yalnız su kullanımında alt kata su sızdırıyorsa atık su gider borularında bir kaçak meydana gelmiş olabilir.
  • Tavanda bulunan elektrik lambalarının oralardan su sızdırması varsa üst katınızda şebeke suyu kaçağı olabilir.

Tamir yapılan bölgeye garanti veriyoruz. Su sızıntısı olan evlere basınç düşürücü regülatörü takılmasını öneriyoruz. Geceleri yükselen sudaki basınç değeri plastik boru ek yerlerinden patlama yapıp evinizde su sızıntısına sebep olabilir. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz su sayacının olduğu bölgeye su basınç düşürücü vana takılmalıdır.

Kırmadan su kaçak bulma hizmetimiz ile su sızıntısını buluyoruz. Özel makinelerimiz ile suyun sızıntı yaptığı tam noktayı buluyor ve onarımını yapıyoruz. Kameralı su kaçak tespit işlemimiz ve kırmadan su kaçak tespit işlemimiz bulunmaktadır.

Kalorifer tesisatlarında meydana gelen su kaçakları teknolojinin ilerlemesi sonucu hiç kırmadan kimyasal ilaç yardımı ile kapatılmaktadır. Yapmanız gereken kombinin su basıncını kontrol ederek 2 bar seviyesine ayarlamak. Ortalama su basıncı kombi aktif veya pasif durumdayken bu seviyede sabit kalmıyorsa kalorifer borularında kaçak var demektir. Bu şikayetle arayan müşterilerimizin sorunlarını öncelikle kaçağın kimyasala uygun olup olmadığı kontrol edilerek karar veriliyor. Eğer sızıntı yapan yer çok büyükse kimyasal ilaçla kapatılamaz. Yaptığımız su kaçağı testleri sonucunda kaçak küçük bir sızıntı yapıyorsa etrafı kırmaya gerek kalmadan kimyasal ilaçla kapatıyoruz.

Geniş alanlarda su kaçağına sebep olacak boru zeminin içerisinden geçmiyor olabilir. Bazen müşteri şikayetlerinde yatak odasında duvarda rutubet var ama nem olan bölgeden boru geçmiyor diye düşünebiliyorlar. Aslında bizi asıl yanıltan şey kalorifer borularını ve atık su gider borularının o bölgeden geçtiğini göz ardı etmektir. Tesisatın nereden geçtiğini önemli değildir, bu konuda bulunması zor su kaçaklarını tespit eden elemanın tecrübesi kaçağı bulmaya yardımcı olacaktır.  

Dilsizoğlu Tesisat olarak biz bu tecrübeye gerekli ekibe ve ekipmana sahibiz. Su kaçağı tespit ve onarımı için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

su kaçağı tespiti

İstanbul su tesisatçısı Dilsizoğlu Tesisat Telefon numarası 0532 176 81 85 – 0532 783 03 15