Kırmadan Su Kaçağı Bulma

251220142325151413632_2

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağı bulma özel tesisat görüntüleme cihaz sistemleri sayesinde yapılmaktadır. Dilsizoğlu Tesisat Servisi sektörde uzun zamandan beri vermiş olduğu sorunsuz ve garantili hizmetlerle tüm İstanbul ilçelerine, semtlerine servis hizmeti sunmaktadır.

Kırmadan su kaçağı bulunması eğitimli personel ve uzman tesisatçılar tarafından yapılan özel bir işlemdir. Tesisat tamiratını da garantili bir şekilde yapıyoruz.
Dilsizoğlu Tesisat ve su Kaçağı Bulma Servisi kırmadan tesisat ilaçlama şeklinde kombi su eksiltmelerine karşı garantili önlemler almaktadır. Kırarak sorunlu bölgeye ulaşmak ya da hiç bir sorun yok iken evinizin çeşitli yerlerini kırıp dökmek hem kötü bir görüntü oluşturur hem de maliyeti yüksek  tamir masrafları çıkarır.
Tesisat içi görüntüleme kamera sistemi sayesinde ilk önce kontrol sonra kırım işleri gerçekleştirilmektedir.

Dilsizoğlu Tesisat ve su Kaçağı Bulma Servisi, modern ve gelişmiş cihazları 2002 yılından beri kullanmaktadır. Sürekli gelişen ve değişen teknolojiyi takip eden firmamız güncel termal kamera sistemlerine sahiptir bu yüzden bu nedenle su kaçağını bulamazsak ücret almıyoruz.
Gelişmiş Profesyonel Cihazlarla Su Kaçağını Buluyoruz

İLETİŞİM
Bizi Aramak için TIKLAYIN