Sıhhi Tesisat İstanbul

Sıhhi Tesisat İstanbul

İstanbul Sıhhi Tesisat

Dilsizoğlu Tesisat, kurulduğundan bu yana geçen 10 yıl boyunca başta İstanbul Avrupa Yakası olmak üzere bu güzel kentin tüm ilçelerine kaliteli hizmet sunmuştur. Adından sık sık söz ettiren firma, uygun fiyatlarıyla da birçok çalışma yürütmektedir. Dilsizoğlu Tesisat müşterilerine; su kaçağı tespiti, profesyonel su kaçağı tamiri, kanal açma, pimaş görüntüleme, kırmadan boru tamiri, kırmadan boru tıkanıklığı ve pimaş açma, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, robotla kanalizasyon açma gibi hizmetler sunmaktadır.

Dilsizoğlu Tesisat tüm bu hizmetleri arasında profesyonel su kaçağı tamiri konusunda çok fazla talep almaktadır. İstanbul’un hemen hemen birçok ilçesine hizmet götüren firma, 7 gün 24 saat çalışmaktadır. Ülkemizde su kaçağı tespit konusunun profesyonelleşmesi ve teknolojik gelişmelerle beraber kendisini geliştiren firma, daha hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

kameralı tesisatçı

su kaçak tespiti ustası

PROFESYONEL SU KAÇAĞI TAMİRİ

Profesyonel su kaçağı tamiri birçok yöntemle yapılabilmektedir. Bu yöntemlerin başlıcaları su kaçağı tespiti, termal kameralı su sızıntısı tespiti, ses sensörleriyle su kaçağı tespitidir. Termal kameralar, kırmadan dökmeden tespit yapmayı sağlamaktadır. Gözle görülmeyen birçok şeyi tespit edebilen bu yöntem sayesinde tespit sırasında evinizin bölgelerine zarar verilmemektedir. Nem birikimleri bu yöntemle çok kolay bir biçimde anlaşılır ve sorun tespit edilir.. Nemliliğin ve suyun yoğunlaştığı bölgelerde sızıntı olma ihtimali yüksektir.

Ses sensörleri ile su kaçağı bulmak da sık kullanılan yöntemlerden birisidir. Boruların geçtiği noktalara sensörler yerleştirilir ve korelatör denilen cihaz sayesinde kaçağın yeri tespit edilir. Su sızıntısının çıkardığı sesler, problemi ele vermektedir. Bir diğer su kaçağı tespiti yöntemi ise gaz dedektörleri ile kaçak bulmaktır. Boru hattına gaz verilir ve kaçak olan yerden bu gaz çıkar. Bunun sonucunda da sızıntı yapan yer tespit edilmiş olur. İşte tam olarak bu tespit yöntemlerinden sonra profesyonel su kaçağı tamiri hizmeti verilmektedir. Bu hizmet sadece su kaçağının yaşandığı noktayı ele alacağı için evin zeminine, duvarına ya da fayanslarına zarar vermez. Eğer sizler de güvenilir ve hızlı bir tamirat istiyorsanız Dilsizoğlu Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM
Bizi Aramak için TIKLAYIN