Su Tesisatı Koku Tespiti

Su Tesisatı Koku Tespiti

su sızıntısı görüntüleme

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Su Tesisatı Koku Tespiti Bizim İşimiz

Evlerde ve mekanlarda bulunan banyo ve mutfaklar bazı zamanlar kötü kokular yayabilmektedir. Bu kokular da genellikle boru ve tesisatlardan kaynaklanmaktadır. Firmamız su kaçağı tespiti işlemlerinin yanı sıra su tesisatı koku tespiti hizmetini de vermektedir.  Banyolarda ve tuvaletlerde hava boşlukları yer almaktadır. Bu boşlukların arasında gider boruları vardır. Koku yayılması ve koku tespiti tam olarak bu noktadan yapılmaktadır. Eğer buradan bir koku geliyorsa, bilin ki tesisatınızda bir problem vardır. Bu problemi de sıhhi tesisatçı yardımı ile giderebilirsiniz. Bu borularda tıkanıklık olabilir bu da koku yapabilir. Bunun yanı sıra çatlak nedeniyle ortaya çıkan sızdırmalar da kokuya neden olabilmektedir.

su sızıntısı görüntüleme

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

KOKU TESPİTİNDEN SONRA NE YAPILIR?

Kötü kokudan şüphelendikten sonra bir tesisatçıya tespit yaptırıp daha sonra onarım işlemlerine geçebilirsiniz. Teknolojik aletleri kullanan firmamız tıpkı su kaçağı tespiti hizmetinde olduğu gibi koku tespitlerini de başarılı bir biçimde gerçekleştirmektedir. Bu tespit sırasında herhangi bir kırma dökme yaşanmamaktadır. Tespit cihazlarımız sayesinde borularınızdaki tüm problemleri kısa sürede analiz etmekte ve buna göre bir onarım planı gerçekleştirmekteyiz.

SU KAÇAĞI KOKU YAPAR MI?

Kötü kokuların bir diğer nedeni de pis su tesisatında bulunan su kaçaklarıdır. Su kaçağı tespiti yapan firmamız bu sırada koku tespitini de sizler için gerçekleştirebilir. Firmamız sizler için 7 gün 24 saat boyunca su kaçağı tespiti ve koku tespiti hizmeti sunmaktadır.

Eğer pis su tesisatınızda kaçak ya da borularda yırtılma varsa, kirli sular sızarak kokuya neden olur. Bu durum sadece burnunuzu rahatsız etmez aynı zamanda hem insan hem de çevre sağlığını tehdit eder.

Çünkü bu kötü kokular genellikle kirlilikten kaynaklanmaktadır. Fakat bazı durumlarda rutubetten ötürü de koku yaşanabilmektedir. Firmamız tüm bu sıkıntılarınıza anında çözüm önerisi sunar. Öte yandan firma olarak hizmet verdiğimiz sektörde en uygun fiyatları sizlere sunmaktan da gurur duymaktayız. Eğer işinizi bütçenize zarar vermeden ve kaliteli bir biçimde halletmek istiyorsanız, bizimle derhal iletişime geçmelisiniz. Su sağlıktır, sağlığınızı tehlikeye atmayın!

İLETİŞİM
Bizi Aramak için TIKLAYIN