Tıkalı Logar Açma

 LOGAR AÇMA

Kanalizasyon veya diğer atık suların belli aralıklarla açılan,genellikle içinden gelen veya giden akıntının yönünü değiştiren,tıkanmalar esnasında müdahale edilebilecek olduğumuz yer altında bulunan boşluklara logar denir.Bunların üzerine her hangi bir tehlikeye karşı kapatılan kapaklara da logar kapağı denir.

Daha da açmak gerekirse logar binanızın kanalizasyon sistemine bağlayan boruların bağlandığı ve  bu hat üzerine kurulmuş genellikle betonarme olan bacalardır. Logar tıkanıklığı diye bir şey yoktur.Fakat bu bacalara bağlantısı olan pis su giderlerinde tıkanmalar olur.Giderler tıkalı olduğu için logara gelen atık sular logarı terk edemeyecek ve dışarıya taşacaktır.Hatlardan atık sular gelmeye devam ettikçe atık maddelerde burada birikecektir.

Tıkalı Logarlar Profesyonelce Açılır

Pis su giderleri yanlış kullanımdan yani  tuvalet kağıtları,havlu peçete,poşet,pedler,ıslak mendiller ve plastik gibi dert cisimlerin tuvalete atılan yabancı cisimlerin atılması gibi durumlarda kolayca tıkanabilir.Bina kurulum aşamasında iken gider borularına dökülen moloz parçaları,harç ve çimento gibi katılaşan maddelerin atılması ve logarın içe çökmesi  ile de  tıkanabilir.

Logar tıkanıklığı etrafa yayılan kötü koku oldukça fazlalaşıp üst düzeye geldiği zaman,binada yaşayanlar sorunun kendi tuvaletlerinden kaynaklandığını düşünürler.Bu tıkanıklık çevreye oldukça zarar vermektedir

Logar kapaklarının yerinin belli olmaması siz değerli müşterilerimizi düşündürmesin.Çünkü Dilsizoglu tesisat firmamızın sahip olduğu teknolojik cihazları ile logarlarınızın yerini buluyoruz.

Sahip olduğumuz kameralı görüntüleme cihazlarımız logarlarınızın tıkanma sebebini bizlere gösteren harika cihazlardır. Logar tıkanıklığı yaşıyor iseniz muhakkak kameralı görüntüleme cihazı olan kişilere başvurmalısınız. Kameralı görüntüleme cihazlarının fiyatları oldukça yüksek olup her tesisatçı da bulunmaz.Mahalle tesisatçınızı arayarak logar tıkanıklığı hizmeti almak isterseniz sadece oradaki tıkanıklığı açacağı için kalıcı bir çözüm olmayacaktır. Logarınız da tekrar tekrar tıkanmalar yaşayabilme ihtimaliniz oldukça yüksektir ve size ek masraflar çıkartan bir uygulama olacaktır.

Dilsizoglu tesisat firmamız logar tıkanıklığı açmada kameralı görüntüleme cihazları ile tıkalı logarlar da görüntüleme yaparak tıkanmaya neden olan cisimleri nokta atışı yaparak belirler.Profesyonel teknikerlerimiz de olası sorunları size göstererek bilgi verirler.Özel yaylı sistemler ve uç aparatları bulunan kanal açma cihazları ile logar tıkanıklığınızı en kısa sürede çözüme ulaştırırız.

İstanbul Logar Açma Servisi

Mutfakta kullandığımız lavabolardan atılan atık yağlar zaman içerisinde logarların yeniden tıkanmasına sebep olurken logarlardan kötü koku dağılımına sebep vermektedir.

Logar tıkanıklığı açma hizmetini veren Dilsizoglu tesisat firmamız İstanbul’un hemen hemen her ilçesine en kısa sürede logar açma hizmeti vermektedir.İstanbul’un her ilçesine tek fiyatla logar açma hizmetimiz ile karşınızdayız. Logar açma hizmetimiz yapmış olduğumuz başarılı kesin çözümlü ve garantili hizmet anlayışımız ile aranılan tek firmayız. Logar tıkanıklığı,lavabo tıkanıklığı,pimaş hatlarındaki tıkanıklık,su kaçağı tespiti ve her türlü su tesisat sorunları için firmamızı arayabilir yardım ve destek alabilirsiniz.Firmamızı arayarak servis kaydı oluşturabilir ve aynı gün servis hizmeti alabilirsiniz.İstanbul’da açılamadık logar Dilsizoglu tesisat ile kalmasın.

Alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla siz değerli müşterilerimize en kısa sürede hizmet vermeye çalışan Dilsizoğlu tesisat yaptığı profesyonel hizmet ile sizleri memnun etmektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle İLETİŞİME geçebilirsiniz.

İLETİŞİM
Bizi Aramak için TIKLAYIN