Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tıkanık Tuvalet Gideri Açma

Sürekli gelişen teknoloji her sektörde olduğu gibi kendini tesisatçılık, su kaçakları bulma alanında da kendini göstermeye başlamıştır. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde artık eski yöntemler yerine teknolojik kanal açma makine sistemleri ile yapılmaktadır.
Evlerin en önemli sorunlarından birisi tuvalet tıkanmasıdır. Kireçlenmeden veya lavabo giderine atılan, düşen erimeyecek giderden gitmeyecek sertlikte olan parçalar tuvaletin tıkanmasına neden olabilir. Tıkanıklığın sonucunda da evde pis koku, tuvalet ayağı taşma, borulardan su sızıntısı gibi birçok sorunla karşı karşıya kalırsınız. Üstüne bir de alt komşunuz da bu sızıntıdan etkilenebilir. Tıkanan borular yüzünden alt komşunuza pis sular sızabilir. Bu da sadece size değil komşunuza da masraf ve pis su giderinden gelen kötü koku olarak yansır.

Kırmadan Tuvalet Açma İşlemi

Bu durumda Dilsizoğlu Tesisat Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisini aramanız sizin yararınızadır. Tuvalet tıkanıklığı açma ekibimiz hızlı bir şekilde müdahalede bulunarak sizi hiç de hoş olmayan bu durumdan en kısa sürede kurtaracaktır.
Tuvalet tıkanıklığı durumunda hiç çekinmeden 7/24 bizi arayın, en hızlı şekilde sorununuzu çözeceğimizden emin olabilirsiniz.
Her zaman ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız ; 0532 176 8185 – 0532 783 0315
İstanbul’da bütün ilçelere, semtlere, mahallelere servisimiz vardır.
Servis bölgesi listemiz şu şekildedir :

 

 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma  Servisi Hizmet Bölgelerimiz
Avrupa Yakası Arnavutköy
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beylikdüzü
Beyoğlu

Büyükçekmece
Çatalca
Eyüp
Esenler
Esenyurt

Fatih
Gaziosmanpaşa
Güngören
Kâğıthane
Küçükçekmece
Sarıyer
Silivri
Sultangazi
Şişli
Zeytinburnu
Anadolu Yakası Ataşehir
Beykoz
Çekmeköy
Kartal
Kadıköy
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sultanbeyli
Şile
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar